O nas

Mowta Sp. z o.o. jest częścią firmy ERIKS group (od października 2006 r.), wiodącego i nowatorskiego dostawcy dla przemysłu procesowego oraz producentów urządzeń, spełniającego podwójną rolę: specjalisty oraz dostawcy armatury dla potrzeb MRO.

Od 2010 roku jesteśmy częścią firmy Siekmann Econosto, która z kolei wchodzi w skład Econosto w ramach ERIKS group.

Dostarczamy rozwiązania dotyczące armatury przemysłowej i towarzyszącego jej osprzętu, wymagane przez międzynarodowe firmy inżynieryjne i konstrukcyjne, elektrownie, zakłady wydobycia i obróbki ropy naftowej i gazu ziemnego oraz przemysł chemiczny.

Nasza armatura przemysłowa oraz towarzyszący jej osprzęt trafia między innymi do międzynarodowych firm inżynieryjnych i konstrukcyjnych, elektrowni czy zakładów wydobycia i obróbki ropy naftowej i gazu ziemnego. Można tam znaleźć armaturę taką jak zasuwy nożowe i klinowe, zawory kulowe i iglicowe czy zawory zwrotne i odcinające. Nasze rozwiązania z zakresu armatury przemysłowej wykorzystywane są także w przemyśle chemicznym. Służymy Państwu wsparciem jako konsultant, partner techniczny, wytwórca, specjalista w dziale logistyki oraz partner posprzedażowy.

Nasz KNOW-HOW umożliwia optymalizację wymogów w odniesieniu do produktów oraz rynku producentów i dostosowanie ich do konkretnych wymagań zakładów inżynieryjno-konstrukcyjnych oraz końcowych użytkowników.

Gwarantujemy dostawy 24h w przypadku takich potrzeb jak nieplanowane wyłączenia czy prace remontowe.

Dzięki współpracy z ERIKS group ponad milion pozycji wartości około 50 mln € jest dostępnych za pomocą systemu zarządzana składem działającym on-line.

Naszym Klientom zapewniamy również 24-godzinny serwis armatury i wyposażenia. W naszej firmie wdrożony jest również system jakości ISO 9001: 2008 (certyfikat Det Norske Veritas).

Gdansk, Poland

Gdansk, Poland